Firmos
 
 
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
 

Pristatymas

Mielai  kviečiame atvykti pas mus su savo augintiniu ir išsirinkti geriausiai tinkančią prekę!

Užsakymai, kurių vertė 25 Eur ir daugiau (suma nurodyta su pvm), darbo dienomis pristatomi visoje Lietuvoje nemokamai! Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 25 EUR, taikomas tik 2,90 EUR pristatymo mokestis visoje šalyje (išimtis: siuntų pristatymas į Kuršių Neriją visais atvejais papildomai kainuoja 40 Eur).

Paruoštus užsakymus darbo dienomis galima nemokamai atsiimti patiems Vilniuje: Šv. Stepono 35A (žemėlapis) arba Didlaukio g. 1 . Apie paruoštą užsakymą mes jus informuosime sms žinute arba el. paštu.

Prekių pristatymo terminas:

  • Užsakymai, gauti ir apmokėti (t.y. faktinis pinigų gavimas į banko sąskaitą) iki darbo dienos 12:00 valandos, pristatomi kitą darbo dieną.
  • Prekės pristatomos per 2 darbo dienas jeigu prekes užsakote ir apmokate po 12:00 valandos.
  • Jeigu pasirinkote nemokamą prekių atsiėmimą, pranešime el.paštu arba SMS žinute, kada Jūsų užsakymas bus paruoštas.
  • Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą pristatymo laiką.
Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su jumis susisieks telefonu arba informuos SMS žinute.
 
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų užtikrintį siuntos priėmimą iš kurjerio, atsižvelgiant į aprašytus prekių pristatymo terminus, bei papildomai informacijos laukelyje (komentare) nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinamos laiptinės durų kodą, rakinamus vartus, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.
Esame dėkingi už supratingumą.
 
Svarbu!
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų. 

  

Tel: +37060607090

Tel.: +37068424241

El.p: info@ciucikas.lt